Rodinný klenot

Hodnota šperkov TANYA nespočíva v drahých kovoch a kameňoch, ktorých hodnotu ovplyvňuje vývoj akcií na burze. Značka TANYA unikátnym spôsobom spája precíznu prácu ručnej šperkárskej výroby a neopakovateľných okamihov v živote človeka. Šperky vyrobené podľa detských kresieb naberajú na význame a hodnote časom. Sprevádzajú človeka počas celého života. Spomienka na útle detstvo po 20, 30, 50 či 80-tich rokoch dáva šperkom TANYA nesmiernu hodnotu, ktorú len veľmi ťažko možno vyčísliť peniazmi.
Spojenie kresby
a ŠPERKU
Vyrobíme šperk alebo set šperkov podľa detskej či inej kresby. Váš darček dostane punc jedinečnosti a len ťažko vyčísliteľnej hodnoty. Prívesky na náramok alebo retiazku, náušnice či prstene sú vyrobené zo striebra a je možné si k nim vybrať striebornú retiazku alebo náramok, prípadne inú alternatívu podľa aktuálnej ponuky.

Váš šperk
na mieru

Pomôžeme vám s jedinečným darčekom na mieru. Nakreslíme a následne vyrobíme šperk presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Rezervujte si termín telefonickej konzultácie počas ktorej prekonzultujeme vaše predstavy, vysvetlíme vám celý proces tvorby a pripravíme cenovú ponuku na mieru.
ŠPERKY TANYA

HOTOVÉ ŠPERKY

Ak nechcete šperk na mieru, môžete si vybrať z už hotových šperkov v našom e-shope.
POTREBUJETE PORADIŤ ?
Rezervácia tel. konzultácie
Počas 30-minútovej telefonickej konzultácie prekonzultujeme vaše predstavy a vysvetlíme vám, ako celý proces tvorby šperkov prebieha. Na základe konzultácie vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
september 2021
Po Ut St Št Pi
3031123
678910
1314151617
2021222324
272829301

POŠLITE NÁM VAŠU KRESBU