Výroba šperkov na mieru

Vyrobíme šperk alebo set šperkov podľa detskej či inej krezby. Váš darček dostane punc jedinečnosti a len ťažko nevyčísliteľnej hodnoty. Prívesky na náramok alebo retiazku, náušnice či prstene sú vyrobené zo striebra a je možné si k nim vybrať striebornú retiazku alebo náramok prípadne inú alternatívu podľa aktuálnej ponuky.

Ako to prebieha?

Detská kresba

Pošlite nám fotku kresby.

Úprava kresby

Upravíme kresbu tak, aby bol šperk funkčný.

Analýza vyrobiteľnosti

Je dôležité, aby bol šperk nositeľný.

Výroba šperku

Po odsúhlasení sa pustíme do výroby.

  1. FÁZA

V prvej fáze je dôležité analyzovať, či by bol šperk po vyrobení plne funkčný a nositeľný. Je potrebné, aby bol pevný a nehrozilo jeho zlomenie alebo deformácia. Zároveň nesmie mať ostré vyčnievajúce hrany, ktoré by sa mohli zadierať o oblečenie či boli potenciálnym rizikom úrazu.
2. Fáza
Po prvotnej analýze, v prípade potreby upravíme šperk tak aby spĺňal všetky funkčné a kvalitatívne parametre. Návrh vám návrh pošleme na schválenie. Zapracujeme prípadné pripomienky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.
ŠPERKY TANYA

2. Fáza

Po prvotnej analýze v prípade potreby upravíme šperk tak, aby spĺňal všetky funkčné a kvalitatívne parametre. Návrh vám pošleme na schválenie. Zapracujeme prípadné pripomienky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.
3. Fáza
V tretej fáze rozpálime vyhňu a začneme taviť a kuť striebro. Výroba šperku je precízna mravčia a kreatívna práca, ktorá zvyčajne trvá 1-2 dni, v závislosti od veľkosti a náročnosti šperku. Po vyrobení šperk elegantne zabalíme, vystavíme mu certifikát originality a odošleme kuriérom k vám domov.
POTREBUJETE PORADIŤ ?
Rezervácia tel. konzultácie
Počas 30-minútovej telefonickej konzultácie prekonzultujeme vaše predstavy a vysvetlíme vám, ako celý proces tvorby šperkov prebieha. Na základe konzultácie vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
máj 2022
PoUtStŠtPi
2526272829
23456
910111213
1617181920
2324252627
3031123
ŠPERK NA MIERU ONLINE
KÚPIŤ ONLINE
Vyberte si variant, ktorý vám najviac vyhovuje následne nahrajte obrázok a odošlite objednávku.