Výroba šperkov na mieru

Vyrobíme šperk alebo set šperkov podľa detskej či inej krezby. Váš darček dostane punc jedinečnosti a len ťažko nevyčísliteľnej hodnoty. Prívesky na náramok alebo retiazku, náušnice či prstene sú vyrobené zo striebra a je možné si k nim vybrať striebornú retiazku alebo náramok prípadne inú alternatívu podľa aktuálnej ponuky.

Ako to prebieha?

Detská kresba

Pošlite nám fotku kresby.

Úprava kresby

Upravíme kresbu tak, aby bol šperk funkčný.

Analýza vyrobiteľnosti

Je dôležité, aby bol šperk nositeľný.

Výroba šperku

Po odsúhlasení sa pustíme do výroby.

  1. FÁZA

V prvej fáze je dôležité analyzovať, či by bol šperk po vyrobení plne funkčný a nositeľný. Je potrebné, aby bol pevný a nehrozilo jeho zlomenie alebo deformácia. Zároveň nesmie mať ostré vyčnievajúce hrany, ktoré by sa mohli zadierať o oblečenie či boli potenciálnym rizikom úrazu.
2. Fáza
Po prvotnej analýze, v prípade potreby upravíme šperk tak aby spĺňal všetky funkčné a kvalitatívne parametre. Návrh vám návrh pošleme na schválenie. Zapracujeme prípadné pripomienky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.
ŠPERKY TANYA

2. Fáza

Po prvotnej analýze v prípade potreby upravíme šperk tak, aby spĺňal všetky funkčné a kvalitatívne parametre. Návrh vám pošleme na schválenie. Zapracujeme prípadné pripomienky a vypracujeme cenovú ponuku na mieru.
3. Fáza
V tretej fáze rozpálime vyhňu a začneme taviť a kuť striebro. Výroba šperku je precízna mravčia a kreatívna práca, ktorá zvyčajne trvá 1-2 dni, v závislosti od veľkosti a náročnosti šperku. Po vyrobení šperk elegantne zabalíme, vystavíme mu certifikát originality a odošleme kuriérom k vám domov.
Šperk na mieru plastika
Strieborný šperk na mieru podľa detskej kresby je vyrobený zo striebra 925.
Na fotkách sú ilustračné obrázky šperkov, ktoré sme urobili podľa detských kresieb zákazníkov pred vami. Vyberte si veľkosť aká vám vyhovuje, variant s retiazkou ale bez. Následne sa vám zobrazí možnosť pridať obrázok, podľa ktorého máme šperk vyrobiť. V prípade ak šperkárka usúdi, že by bolo vhodnejšie spraviť nejaké úpravy či už veľkosti alebo tvaru, bude vás telefonicky kontaktovať. Prekonzultuje s vami detaily výroby šperku podľa vašich predstáv. V prípade ak si nie ste istý či je obrázok vhodný alebo máte predstavu o inom rozmere, rezervujte si termín konzultácie so šperkárkou, ktorá bude váš šperk vyrábať. Prípadne nám môžete poslať požiadavku na vypracovanie cenovej ponuky na mieru prostredníctvom formulára.
55€

1x2 cm

78€

2x2 cm

99€

3x3 cm

120€

3 Postavičky v srdci

ŠPERK NA MIERU

Podľa kresby

Šperk na mieru
medailón

Gravírovaný strieborný šperk na mieru podľa detskej kresby je vyrobený zo striebra 925. Na fotkách sú ilustračné obrázky šperkov, ktoré sme urobili podľa detských kresieb zákazníkov pred vami. Obrázky ktoré majú viac detailov alebo vyčnievajúce prvky, ktoré by sa zachytávali o oblečenie je možné vyrobiť technikov gravírovania na strieborný medailónik. Pri takejto výrobe je možné k obrázku doplniť aj krátky text alebo iniciály. Text je možné preniesť priamo z obrázka alebo je možné ho dorobiť dodatočne pri výrobe, výberom digitálneho typu písma či už z tlačených alebo písaných typov. Výber digitálneho typu písma môžete nechať na šperkárke alebo si môžete zvoliť vlastný typ písma a zaslať nám jeho názov.

73€

Gravírovanie obrázku

POTREBUJETE PORADIŤ ?
Rezervácia tel. konzultácie
Počas 30-minútovej telefonickej konzultácie prekonzultujeme vaše predstavy a vysvetlíme vám, ako celý proces tvorby šperkov prebieha. Na základe konzultácie vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
december 2021
PoUtStŠtPi
2930123
678910
1314151617
2021222324
2728293031

POŠLITE NÁM VAŠU KRESBU