TANYA

Vytvorte si šperk na mieru

Poďakujte sa vašim zamestnancom alebo kolegom šperkom!

Poďakovať sa na pracovisku šperkom je krásna forma, ako si uctiť svojich kolegov či zamestnancov v týchto neľahkých časoch.

Posledné dva roky boli pre všetky firmy, školy, nemocnice a inštitúcie na Slovensku mimoriadne náročné. A zdá sa, že ťažké časy nás neopúšťajú. Čo nás však tiež neopúšťa je súdržnosť, priateľstvo a úcta jeden k druhému. Kedy, keď nie teraz je lepší čas vyjadriť našu lásku a úctu ku kolegom či zamestnancom? Ale ako to spraviť tak, aby to vo všetkých zanechalo nejakú príjemnú spomienku navždy? Kvety zvädnú, káva sa vypije, čokoláda sa zje, ale šperk….ten zostáva navždy.

Tanya-handmade

INŠPIRÁCIA

Vytvorte si šperk na mieru

Univerzálny šperk na mieru pre pánov aj dámy si môžete nechať vytvoriť práve v Tanya! Či už to bude niečo, čo charakterizuje vašu prácu (napríklad fonendoskop pre zdravotníckych pracovníkov, či počítač pre IT-čkárov a podobne), alebo miesto, kde pracujete, je to na vás. Váš nápad – váš šperk!

Takéto milé šperky v tvare strieborného prívesku, medailónu či náramku budú vám a vašim kolegom navždy pripomínať časy, ktoré ste spolu strávili. Spomienke v podobe šperku sa poteší každý, a taktiež je to niečo unikátne, čo iní ľudia nemajú. Je to vďaka za to, koľko času a energie ste svojej práci investovali, a tiež pripomienka na to, čo je v živote dôležité. A to je láska a priateľské medziľudské vzťahy na pracovisku.

Ako vytvoriť šperk na mieru?

Stačí keď máte nápad a myšlienku, to ostatné nechajte na nás! Premyslite si, čo je pre vašu prácu či firmu charakteristické (môže to byť pracovný nástroj, pracovné miesto či nejaký citát), a dohodnite si so mnou telefonickú alebo online konzultáciu. Spolu preberieme všetky detaily tohto šperku tak, aby bol presne podľa vašich predstáv. Môžeme spolu zrealizovať 3D plastiku na retiazku alebo na náramok, alebo vygravírovaný medailón. 

Nechajte si zvečniť originálny darček pre kolegov a zamestnancov v podobe šperku ešte dnes!

POTREBUJETE PORADIŤ ?
Rezervácia tel. konzultácie
Počas 30-minútovej telefonickej konzultácie prekonzultujeme vaše predstavy a vysvetlíme vám, ako celý proces tvorby šperkov prebieha. Na základe konzultácie vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
apríl 2023
Po
Ut
St
Št
Pi
27
28
29
30
31
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28

POŠLITE NÁM VÁŠ NÁVRH