Nezaradené

Šperk ako darček na výročie

Čas je zvláštny a beží rýchlo. Môže sa Vám zdať, že ste sa len včera zoznámili a žmurknutím oka oslavujete okrúhle výročie. Ak chcete svoju lásku a krásne jubileum osláviť šperkami, nie ste sami. Vedeli ste, že podľa výskumov patria kvety a bomboniéry k najmenej žiadaným darčekom? Ženy chcú šperky. Jednoduché!

Šťastné manželstvo je jedným z najkrajších darov v živote. Ako roky plynú, môžete svoju lásku a oddanosť osláviť darčekom, ktorý prekoná plynúci čas. Výročie si treba pripomínať a oslavovať. Šperky na výročie sú jedným z najobľúbenejších darčekov na počesť toho, koho milujete. Poďakujte sa za spoločne strávený čas.

Či už hľadáte darčekového sprievodcu nápadmi na šperky k prvému alebo päťdesiatemu výročiu, máme pre Vás všetko. Od jednoduchých náušníc až po ikonické perlové šperky – každý kus je vyrobený a navrhnutý tak, aby vydržal celý život – rovnako ako Vaše manželstvo.

Šperky z drahých kameňom na výročie sadby boli obľúbené oddávna. Po celé generácie drahokamy získavajú na popularite a nenosia sa len ako módne kúsky, ale aj pre svoju symboliku. Každý šperk z drahého kameňa nesie v sebe špecifický význam. V minulosti manželky dostávali na výročie svadby vence zo striebra a zlata. Dary za každý rok manželstva sa stali počas viktoriánskej éry bežnou praxou. Honosné oslavy lásky usporadúvali už kráľovná Viktória a princ Albert. Preferovali sa strieborné a zlaté šperky, perly, drahé kamene a diamanty..

Ruženín je najznámejší kameň, ktorý predstavuje nepodmienenú lásku. Je spájaný s citmi, vzťahmi a oddanosťou. Ako lepšie vyjadriť svoje city ak nie ruženínom?

Všetci dobre vieme, že darčeky k výročiu by mali obsahovať hlbokú symboliku. Ak sa nechcete držať tradičných ciest, je tu variant šperku s obrázkami, poprípade odkazmi, ktoré mapujú Vašu spoločnú cestu životom – pri tomto variante sú slzy dojatia isté! 

Slová Vám veľmi nejdú? Nevadí. Sú tu šperky, ktoré to povedia za Vás.

Symbol srdca je obľúbený už po stáročia. Označuje oddanosť, náklonnosť a samozrejme lásku. V šperkoch sa srdcia nosia od stredoveku. Čo je ikonickejšie ako srdce?

Nemusíte si lámať hlavu, aby ste potešili svoju polovičku. Pri hľadaní šperku zvážte to, čo má rád. Jubilejným šperkom môže byť čokoľvek od prsteňa, náramku, náušníc… čokoľvek, čo sa Vašej láske páči. Najdôležitejšie je predsa to, že je šperk darovaný z lásky. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *